eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Udělal Real Madrid chybu? Bale je už po pár týdnech spojován s návratem do Anglie

Autor:
Datum: 28. 10. 2013

Velšský záložník Gareth Bale se po svém letním přestupu do Realu Madrid stal nejdražším fotbalistou na světě a nároční fanoušci Bílého baletu od něj logicky čekali podobné výkony, které pravidelně podává největší hvězda týmu, Cristiano Ronaldo. Namísto toho se však Bale zatím hodně trápí. Situace dokonce zašla tak daleko, že se spekuluje o jeho návratu zpět do Anglie.

Naposledy se čtyřiadvacetiletý fotbalista stal terčem kritiky po víkendovém zápase s Barcelonou, ve kterém byl hodně nevýrazný a nebylo divu, že jej trenér Carlo Ancelotti po hodině hry vystřídal. Real slavné El Clásico nezvládl, prohrál na půdě katalánského celku 2:1 a vidina ligového titulu se mu opět o něco vzdálila.

Fanouškům Realu se současná situace vůbec nelíbí a dokonce už obviňují prezidenta klubu Florentina Péreze z toho, že tentokrát vsadil na špatného koně a 85 milionů liber mohl investovat mnohem lépe. Samotný Pérez si je toho dobře vědom a údajně už zvažuje Baleův prodej, kterým by alespoň částečně snížil obrovskou finanční ztrátu.

Situaci okolo Balea bedlivě sledují zástupci Manchesteru United. Ti se bývalého hráče Tottenhamu pokoušeli získat už v létě, ale s Realem tehdy nemohli a nechtěli soutěžit. Nyní by ale velšského reprezentanta mohli získat za mnohem nižší cenu. Navíc by tímto přestupem umlčeli všechny své kritiky, kteří United vyčítají, že v jejich kádru není dost hráčů světové kvality.

-Jan Novák/hattrick.cz-
(zdroj fotky: facebook.com/Bale)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace