eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Bale je nešťastný a skleslý, tvrdí legenda Realu Madrid

Autor:
Datum: 20. 2. 2014

Když Gareth Bale v létě přestupoval do Realu Madrid, všichni doufali, že minimálně zopakuje loňskou skvělou sezónu v barvách Tottenhamu, kdy byl dokonce vyhlášen hráčem roku anglické Premier League. Vinou svých zranění ovšem zatím Bale nesplňuje taková očekávání, jaké se do něj vkládali i díky vysoké přestupní částce.

K tomu všemu se momentálně vyjádřil bývalý hráč a trenér Realu Madrid, Jorge Valdano. „Můžete vidět, že vypadá trochu nešťastně v tuto chvíli. Je trochu skleslý.“ prohlásil Valdano.

Myslím, že to je z nedostatku herní praxe, která byla zaviněna některými zraněními a také kvůli tlaku na něj kvůli vysoké přestupní částce.“ dodal Valdano.

Gareth Bale zatím nastoupil do 16ti ligových zápasů za bílý balet, v kterých vstřelil zatím pouze jen 9 gólů, což je na hráče který stál údajně 91 miliónů eur málo. Doufejme ovšem, že je jen otázkou času kdy se Bale opět rozehraje a začne válcovat společně s Cristianem Ronaldem jednoho soupeře za druhým.

-Radim Hodonský-
(zdroj fotky: facebook.com/Bale)

Reklama


Komentáře


One Comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace