eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Baleův start v ohrožení, kouč jej možná pošetří

Autor:
Datum: 25. 4. 2014

Trenér Carlo Ancelotti možná stojí před klíčovým rozhodnutí sezóny. Zítra je na programu 35. kolo Primera División a Real se v něm možná bude muset obejít bez Garetha Balea.

Hvězdného Velšana trápila viróza, kvůli níž vynechal několik tréninků, i proto nastoupil do středečního zápasu s Bayernem až na posledních dvacet minut. Otázka je, jakou porci dostane proti Pamploně, pokud vůbec.

Bílý balet potřebuje každý bod. Na první Atlético ztrácí šest bodů, disponuje však utkáním k dobru. Pamplonu, jež naopak trápí možnost sestupu, by měl porazit i bez Balea.

V opačném případě se ovšem svalí na Ancelottiho lavina kritiky a Real téměř jistě vypadne z boje o titul. Co je tedy cennější: nadále živit naděje na vedoucí příčku nebo šetřit síly do odvetného semifinále LM v Mnichově?

Po nemoci se ještě necítí úplně v pořádku. Konečné rozhodnutí padne v sobotu,“ říká tajemný Ancelotti. Lehká práce to rozhodně není.

-Jaromír Železník-

(foto zdroj: facebook.com/GarethBale)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace