eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

V Baleově jedenáctce snů hned čtyři ex hráči Arsenalu

Autor:
Datum: 7. 5. 2014

Herní studio EA Sports slaví úspěchy se svou sérií FIFA. Hrají ji nejen běžní hráči, ale i hvězdy ze skutečného fotbalového světa.

Jednou z nich je Gareth Bale, který byl požádán, aby vybral svou jedenáctku snů složenou z již neaktivních hráčů pro tzv. Ultimate team. Do výběru se nedostal žádný bývalý fotbalista Tottenhamu, nýbrž rovnou čtyři z rivalského Arsenalu.

Branku mu hájí dlouholetá reprezentační jednička Anglie David Seaman a barvy Arsenalu dlouhá léta oblékali i Robert Pires, Patrick Viera a Dennis Bergkamp.

Viera s Piresem hráli za Arsenal, když čtyřicet devět zápasů v řadě nepoznal porážku a spolu vytvořili skvělé duo v klubu i národním týmu Francie,“ odůvodnil Bale volbu.

Zbytek sestavy tvoří Paolo Maldini, Fernando Hierro, Fabio Cannavaro, Ruud Gullit, Luis Figo, Marco van Basten a Pelé. Kdo by tenhle tým nechtěl vidět naživo v akci…

-Jaromír Železník-

(foto zdroj: facebook.com/GarethBale)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace