eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Pomůže Zidane k prvnímu titulu mladému Baleovi?

Autor:
Datum: 24. 5. 2014

Gareth Bale už v letošní sezoně má ve své sbírce titul v domácím poháru. Jistě by se nezlobil, kdyby v dnešním finále nejprestižnější klubové soutěže mohl sáhnout na další, o dost cennější trofej. Ušatý pohár by pro něj byl obrovským úspěchem a také překrásnou tečkou za jeho skvělou první sezónou v barvách Realu Madrid.

Neodpustím si malé ohlédnutí do minulosti. Na záznamy o posledním finále královského klubu již pomalu dávno usedl prach. Účast ve finále Ligy mistrů se pro Real datuje do sezony 2001⁄2002. Období, kdy v týmu bílého baletu zářili hvězdy Raúl, R. Carlos nebo francouzská legenda Zidane. Tehdejší závěrečný duel   rozhodl právě Francouz a Real tak porazil Bayer Leverkusen 2:1.

Právě klubová a národní ikona moc dobře zná situaci, v jaké je talentovaný Bale. Bývalý hráč Bordeaux a Juventusu si své první finále na evropské scéně také rovněž v první sezóně v dresu madridského celku. Jako současný asistent trenéra Ancelottiho může tak mladému útočníkovi dosti pomoci.

 

Podívejte se na úžasný gól v podání Zidaneho.

 

 

-Jan Hon-
(zdroj fotky: facebook.com⁄RealMadrid)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace