eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Do branky s ním! Ani rukavice nedělají Baleovi problém

Autor:
Datum: 3. 9. 2014

Všichni asi známe postupnou proměnu Garetha Balea. Nejdřív začínal jako krajního bek a až postupem času se přesunul více do ofenzívy. Jednou však ukázal, že by v případě nouze mohl zaskočit i jinde.

V rámci tréninku si hráči v poli sem tam vyzkouší pro ně nezvyklý post gólmana. Většinou je to samozřejmě myšleno jako zábava a zpestření, ovšem někdy i tahle zkušenost přijde vhod.

Své k tomu může říct i hrdina Ludogorecu Razgrad Cosmin Moti. Ještě minulý týden neznámý stoper vychytal bulharskému týmu v penaltovém rozstřelu postup do Ligy mistrů. Posléze přiznal, že se občas na tréninku skutečně postaví mezi tři tyče.

Baleovi asi podobná situace nehrozí, ale ve videu prokázal, že fotbalem žije. Ještě za časů v Tottenhamu takto parádně reflexivně zlikvidoval penaltu. V osobách Ikera Casillase a Keylora Navase navíc má učitele světové třídy.

-Jaromír Železník-

Foto: video

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace