eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Díky, Garethe! Bale zachránil Walesu tři body

Autor:
Datum: 10. 9. 2014

Měl namále. Zásluhou hvězdy Realu Madrid však nakonec ostrovní celek udolal trpaslíka z Andory a zapsal povinné tři body.

Jelikož se evropského šampionátu ve Francii zúčastní dvacet čtyři reprezentací, dostávají šanci i země druhého až třetího sledu. Do této skupiny se řadí i Wales, který proto musel v Pyrenejích bezpodmínečně zvítězit.

Již záhy ovšem prohrával po domácím gólu z penalty, a proto musel Gareth Bale nastartovat naplno své ofenzivní schopnosti. Ještě do poločasu vyrovnal pro něj nezvykle hlavou a obrat dokonal v poslední fázi zápasu.

Dostal možnost zahrát přímý kop. Napoprvé sice selhal, naštěstí pro něj se však musela situace opakovat kvůli předčasnému výběhu bránícího hráče ze zdi. Jenže dát Baleovi druhou možnost se nevyplácí. Exkluzivní střela, takový “trademark“ Cristiana Ronalda, kdy míč nabere výšku, ale záhy klesá rychle dolů.

-Jaromír Železník-

Foto: video

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace