eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

FOTO: Co dělali Bale a spol. po utkání s Belgií?

Autor:
Datum: 18. 11. 2014

Zajímá vás jak trávili čas reprezentanti Walesu po kvalifikačním duelu s Belgií? Celý reprezentační štáb, jako jeden muž, vedený trenérem a největšími hvězdami, v čele s Balem a kapitánem Williamsem se vydal na „výlet“. Útočník Realu si na svůj Facebookový profil umístil koláž z fotografiemi z toho místa.

Fotbalový ansábl této pouze geograficky malé země, resp. části Spojeného království se vypravil uctít památku zemřelým vojákům v belgickém městečku Ypry (Ypres), v části zvané Flandry. Jsou zde pochováni britští vojáci z bojů během první světové války. Při návratu do vlasti se zde zastavily, aby si připoměli jejich odvahu.

Uctění památky bylo totiž spojeno se stým výročím od vyhlášení války Německu. Británie si dne 11. listopadu připomíná Den válečných veteránů, jakožto den ukončení války. Symbolem významného dne se stal vlčí mák.

Vzdali tím hold všem, pro které je tohle místo, místem posledního odpočinku. Je to vskutku hrdinský a důležitý okamžik. Bylo by jistě skvělé, kdyby se stal inspirací a vzorem pro ostatní reprezentanty svých zemí a nejen je…

  fcb.com/FAW

fcb.com/FAW

-Jan Hon-
(zdroj fotek: facebook.com/Bale, FAW)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace