Pamatujete, jak Bale řádil proti Interu Milán?

Datum: 24. 11. 2014

Gareth Bale ještě před přestupem do Realu Madrid řádil v londýnském Tottenhamu. A na jeden zápas z toho působiště vzpomíná určitě hodně rád. Jde o utkání Ligy mistrů na půdě Interu Milán.

Inter tehdy vedl už po první půli vysoko 4:0 a vůbec to nevypadalo, že by jeho výhru mohl ještě někdo ohrozit. Na trávníku byl ovšem Gareth Bale. Ten po parádních akcích dokázal nasázet v druhém poločase hned hattrick a tak aspoň zkorigoval výsledek utkání na 4:3.

Je ovšem škoda, že dva góly přidal až v nastaveném čase, možná by se utkání podařilo Tottehamu ještě vyrovnat.

Branky na přiloženém videu najdete v čase 4:15, 7:40 a 8:20.