eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Bale se „vrátí“ a bude ještě lepší!

Autor:
Datum: 18. 5. 2015

Nelekejte se, žádné zvěsti o hráčově zranění se neobjevily. V posledních dnech se okolo mladého Velšana snáší jiné chmurné zprávy. Už delší dobu se spekuluje o jeho odchodu z Realu Madrid. Odborníci, ale i fanoušci ho neustále srovnávají s CR7.

Je však velmi obtížné udržet nadprůměrné výkony v takovém klubu. V klubu, ve kterém slovo konkurence dostává zcela jiný rozměr. No posuďte sami, nejlepší střelec loňského světového šampionátu James. Mistr světa a opora Německé reprezentace Kroos.

Isco – nejlepší fotbalista do 21 let za rok 2012. Mohu pokračovat dál a dál. Španělská naděje budoucnosti Jesé nebo francouzská mašina v podobě Benzemy. A Ronaldo? To by byla kapitola sama o sobě. Tímhle výčtem ofenzivní megasíly.

Bílého baletu chci jen poukázat na neskutečně silnou konkurenci. Následující video vám ukáže, že Bale nic ze svého umění rozhodně nic nezapoměl. Je tak jen otázkou času, kdy nás bude svými kousky opět přivádět do úžasu.

-Jan Hon-
(zdroj fotky, videa: youtube.com)


Výherní automaty s miliónovými jackpoty. Vyzkoušejte zdarma.

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace