eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autor:
Datum: 31. 8. 2015

Nová sezóna začíná pro Garetha Balea z Realu Madrid docela dobře. V minulé sezóně odepisovaný hráč nastoupil v základní sestavě kouče Benitéze a proti Betisu si připsal hned dvě branky.

Bale otevřel skóre už ve druhé minutě utkání. To si naběhl na krásný centr od Jamese Rodrigueze a hlavičkou snadno překonal hostujícího brankáře.

Další branku přidal až minutu před koncem zápasu. Tou byla nádherná, dalekonosná, přízemná rána. Ta se ještě otřela o tyč gólmana Betisu a rozvlnila její síť.

Real Madrid nakonec porazil Betis 5:0 a po dvou kolech mu patří pátá pozice se ziskem čtyř bodů.