eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autor:
Datum: 14. 10. 2015

Gareth Bale sice není útočník, ale na poměry Walesu je tak dokonalý, že se stal jeho nejlepším kvalifikačním střelcem se sedmi góly. Díky tomu se zařadil v tabulce hned za Dzjubu a Ibrahimoviče se sedmi brankami. Tedy stejný počet, jaký nastřílel nejlepší anglický útočník Rooney.

Dále čtěte: Kdo je ve Walesu nejlepší??

Bale se trefil i proti Andoře, i kdy po první půli to opravdu vypadalo zajímavě, když domácí celek remízoval s trpaslíkem 0:0. V druhém poločase ale zaúřadoval hráč Arsenalu Aaron Ramsey a čtyři minuty před koncem základní hrací doby uklidnil domácí publikum brankou Bale:

Dále čtěte: Balea čekalo na letišti v Sarajevu vřelé přivítání