Datum: 26. 2. 2014

Až příliš jednoznačný průběh mělo utkání Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Schalke. Modrý celek pojede na odvetu prakticky bez šance na postup, s šesti inkasovanými góly se toho moc vymyslet nedá.

“Kanadské bodování“ zápasu sice vyhrál Cristiano Ronaldo, jenž slavil hattrick a přidal jednu asistenci, ovšem waleská hvězda nezůstala pozadu s dvěma trefami a navrch přihrávku.

Na tento počin potřeboval osmdesát minut, místo něj odehrál zbývající čas Jesé. První gólovou radost zažil v 21. minutě, když se dostal skrz dva bránící hráče a střelou k tyči překonal gólmana. To už Real vedl 0:2.

Druhou trefu zaznamenal v 69. minutě. Na hranici offsidu stojící Balea si všiml Ramos, vyslal kolegu vpřed a letní posila snadno obstřelila Fährmanna. Německý gólman vytahoval míč ze sítě popáté.

Bale tak po dnešku zdvojnásobil počet svých branek v LM, na kontě má čtyři.