Co chybělo?! Bale to z půlky narval do tyče!

Datum: 9. 3. 2015

Real Madrid zažívá v posledních dvou zápasech útlum, a tak se propadl na druhé místo v tabulce. Může za to i nedělní prohra na hřišti Bilbaa, kde Bílý balet padl 1:0. Vše ale mohlo být jinak, kdyby si Gareth Bale trošku upravil „mušku“.

Ten totiž pár minut před koncem zápasu uviděl vyběhnutého gólmana domácích a zkusil jej kulišácky z půli hřišti přelobovat. Bohužel jeho dalekonosný pokus skončil pouze na tyči a z dorážky už útočníci Realu domácí branku neohrozili.

Real Madrid tak spadl na druhé místo, z kterého ztrácí bod na vedoucí Barcelonu.