eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Z HISTORIE: Pamatujete, když Bale hattrickem zesměšnil Inter Milán?

Autor:
Datum: 19. 5. 2015

Gareth Bale může za hvězdnou kariéru vděčit především londýnskému Tottenhamu. Právě zde se z něj stala hvězda světového formátu. Poprvé výrazněji na sebe upozornil v duelu s Interem Milán v roce 2010.

Inter tehdy vedl po poločase už 4:0, nakonec se ale musel strachovat o výsledek! Druhý poločas byl totiž v režii mladého Velšana, který stihl za 38 minut nasázet po parádních akcích hattrick. Dva góly ovšem přišly až v nastaveném čase, což je škoda.

Utkání tak ve skupině Ligy mistrů skončilo výhrou Inter 4:3, což byla parádní reklama na fotbal! Branky na přiloženém videu najdete v čase 4:15, 7:40 a 8:20.